Splosh Wellness Eye Mask
Unwind with the soothing comfort of the all-new Wellness range, featuring luxurious matching heat pillows and eye masks. The silk-feel eye masks are made from thick, high-quality fabric designed to block out light, making them perfect for moments of rest and self-care.
Features
- Comfortable, functional design
- Made from silk-feel material
- Matching design to heat pillows
Specifications
- Size: 16.5 x 7.5cm
- Materials: Polyester, spandex, elastic
#Splosh #travel #gift #accessories
(9332519145035)
| SKU | 9332519145035 |
| Model # | WLN002A |
| Barcode # | 9332519145035 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.000660000m3 |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997