Wedding Bride Trinket Plate
Celebrate love in style with the Splosh Wedding Range featuring soft watercolour florals in dusty pinks and greens, contemporary patterns and handwritten script. With a variety of novelty and traditional gifts to choose from, pieces from the Splosh Wedding Range are perfect for any newlywed couple, bridal party or special guests.
Features
- Unique gift idea!
- Gold foil detailing!
- Great for storing small treasures!
Specifications
- Packaging: Standard white box
- Size: 10 x 10cm
- Details: Ceramic trinket plate with print and gold foil detailing
#Splosh #gift #fashion #accessories
(9332519115106)
| SKU | 9332519115106 |
| Model # | WDE023 |
| Barcode # | 9332519115106 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.002001000m3 |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.120m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997