Splosh Travel Map Small 53x36cm Framed Cork Board with Pins AUSTRALIA TVB05
Travel Board Australia Small Map
The small Australia Map framed canvas is a fun and stylish way to keep track of your travels and plan for new adventures around Australia! Travel Boards are framed maps that you can mark with colour-coded, metallic marker pins; to keep a record of where you have travelled to, and mark the places on your wish list.
Features
- Framed quality cork board with hooks for hanging
- Comes with 100 metallic pins to mark where you'd like to go and where you have been!
- Perfect wall art addition to any room or office!
Specifications
- Size: 53.5cm x 36.5cm
- Made from: Cork and card
- Includes 50 silver and 50 gold pins
#Splosh #travel #gift #accessories
(9332519107422)
| SKU | 9332519107422 |
| Model # | TVB05 |
| Barcode # | 9332519107422 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.440m |
| Shipping Length | 0.590m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.590m |
| Assembled Height | 0.439m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997