Splosh Pink Sloth Night Light NLT003
Splosh Night Lights are set to be an incredible decor addition to any little ones
Features
- Emits a soft glowing light USB powered
- Comes with eye-catching custom packaging
(9332519129608)
| SKU | 9332519129608 |
| Model # | NLT003 |
| Barcode # | 9332519129608 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997