Splosh Mug Painted Pet Siamese, Gift For Cat Lover PPT028
Splosh Painted Pet Mug Siamese
The colourful and quirky Painted Pet Mug range is sure to get tails wagging. Featuring a huge variety of popular dog and cat breeds portrayed in a fun painterly style. Each mug features a cute and amusing pet portrait, complete with bow ties and party hats, as well as a breed description on the back.
Features
- Quote inside: Life is better with a Siamese"
- Quote on back: "Siamese Overly affectionate loves to talk always needs to be the centre of attention"
- Size: L13 x W8 x H9cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9332519120230)
| SKU | 9332519120230 |
| Model # | PPT028 |
| Barcode # | 9332519120230 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.079m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997