Splosh Blockwords Square - Grateful - Home Decor, Affirmation Gift, BLWD05
$3.99
RRP $19.95
SAVE 80%
Only 2 left
Splosh Blockwords Square - Grateful - Home Decor, Affirmation Gift, BLWD05
Blockwords are a Splosh classic and have been modernised and brought back to life in colourful quirky designs that are perfect for gifting or displaying in your home.
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9332519106739)
| SKU | 9332519106739 |
| Model # | BLWD05 |
| Barcode # | 9332519106739 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.265m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.251m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997