Splosh Go Ask Your Mother Beer Tankard
A fun and practical gift for Dads with 2 designs to choose from.
Features
- Beer glass with coloured decal Go Ask Your Mother"
- Packaged in colour gift box
- Size: L15 x W11 x H17cm
"
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9332519136286)
| SKU | 9332519136286 |
| Model # | FD2313 |
| Barcode # | 9332519136286 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997