Splosh Beer Tankard 470mL Best Teacher Ever TCH2316
$16.99
RRP $29.99
SAVE 43%
Only 3 left
Best Teacher Ever Beer Tankard
A great end of year gift for your teacher.
Features
- Made from quality materials!
- Holds 470mL of liquid!
- Comes gift-boxed!
- Size: 12.5 x 8 x 15cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9332519136798)
| SKU | 9332519136798 |
| Model # | TCH2316 |
| Barcode # | 9332519136798 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.125m |
| Assembled Length | 0.125m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997