Sock Society Novelty Socks Unisex One Size Hot Chilli Yellow 53960
$4.95
RRP $11.95
SAVE 59%
Only 3 left
Sock Society Novelty Socks
Be bold, be proud and wear these socks with pride because when life socks we'll be heel for you!
Specifications for Sock Society Novelty Socks
- 80% Cotton, 17% Nylon, 3% Elastane
- One Size Fits All
- Warm Machine Wash, Tumble Dry Low, Do Not Bleach
#Sock Society #gift #fashion #accessories #socks
(9314777539603_parent)
| SKU | 9314777539603_parent |
| Model # | 53960 |
| Barcode # | 9314777539603 |
| Brand | Sock Society |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997