SnuggUps Slippers Men's Slide Extra Large Denim, Splosh SNMSD03
$21.99
RRP $24.99
SAVE 12%
In Stock
SnuggUps Men's Slide Slippers
The snuggly slippers that were created with the whole family in mind. Designed in Australia, the SnuggUps collection features a variety of fun, bright and quirky designs that are durable and super soft!
Features
- Extra soft, lightweight design!
- Machine washable!
- Non-slip soles!
- Soft, fluffy sherpa fleece lining!
Specifications
- Size: Extra Large (Men's 12-13)
- Made from polyester featuring soft, sherpa lining
#SnuggUps #gift #fashion #accessories #slippers
(9332519154198)
| SKU | 9332519154198 |
| Model # | SNMSD03 |
| Barcode # | 9332519154198 |
| Brand | SnuggUps |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997