Slumbies Pairables Women's Winter Slippers Small - CHOCOLATE Pink, SLUPCH01
$23.99
RRP $24.99
SAVE 4%
Only 2 left
Slumbies Pairables CHOCOLATE Women's Winter Slippers
Enjoy cozy comfort with a playful twist in the Slumbies Pairables Chocolate Women's Winter Slippers. Featuring a fun mismatched chocolate-themed design and soft fleece lining, these slippers provide warmth and personality. Ideal for indoor use, they are lightweight and designed for all-day comfort during colder seasons.
Specifications
- Style: Slip-on slippers
- Size: Small
- Gender: Women
- Material: Sherpa, Polyester fleece
- Sole: Non-slip synthetic
Features
- Chocolate theme design
- Pairables mismatched style
- Soft fleece lining
- Lightweight fit
- Non-slip sole
Why You'll Love This
- Fun playful design
- Warm fleece comfort
- Easy everyday wear
- Lightweight feel
- Great indoor use
#Slumbies #Pairables #ChocolateTheme #CozyComfort #WinterSlippers #FunStyle #IndoorWear #KaraOnline
(9323258055969)
| SKU | 9323258055969 |
| Model # | SLUPCH01 |
| Barcode # | 9323258055969 |
| Brand | Slumbies |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997