Slumbies Pairables Women's Medium - Just Horsin Around Winter Slippers, Sunbird SLUPJH02
$21.99
RRP $24.95
SAVE 12%
SOLD OUT
Women's Slumbies Pairables Horsin Around
Medium
Slumbies are the super comfy indoor cosy foot coverings in fun fashion designs. The Slumbies Pairables range come in a variety of quirky styles and are a unique way of showing personality & style!
Features
- Lined with Slumpies' exclusive dyed pom pom cosy Sherpa
- Non-skid soles
- Fully machine washable
Size Guide
- Small: AU 5-6
- Medium: AU 7-8
- Large: AU 9-10
- Extra Large: AU 11-12
#Slumbies #gift #fashion #accessories #slippers
(9323258079545)
| SKU | 9323258079545 |
| Model # | SLUPJH02 |
| Barcode # | 9323258079545 |
| Brand | Slumbies |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997