Slumbies Pairables Women's Large - Good Wine Winter Slippers, Sunbird SLUPGW03
$21.99
RRP $24.95
SAVE 12%
Only 2 left
Women's Slumbies Pairables Good Wine
Large
Slumbies are the super comfy indoor cosy foot coverings in fun fashion designs. The Slumbies Pairables range come in a variety of quirky styles and are a unique way of showing personality & style!
Features
- Lined with Slumpies' exclusive dyed pom pom cosy Sherpa
- Non-skid soles
- Fully machine washable
Size Guide
- Small: AU 5-6
- Medium: AU 7-8
- Large: AU 9-10
- Extra Large: AU 11-12
#Slumbies #gift #fashion #accessories #slippers
(9323258079514)
| SKU | 9323258079514 |
| Model # | SLUPGW03 |
| Barcode # | 9323258079514 |
| Brand | Slumbies |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997