Signature Frame Celebration 80th Birthday, Guest Signatures, Gibson Gifts 20790
$33.99
RRP $36.99
SAVE 8%
Only 3 left
Celebration 80th Birthday Signature Frame from Gibson Gifts 20790
Signed by all the family and friends this Signature Frame will make a perfect keepsake gift for that special person who is celebrating his/her milestone age.
Features
- Message: Cheers to eighty years!
- Signature block, 4x6 photo frame, pen
- Dimensions (W x H x D): 29 x 17 x 2.5cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777207908)
| SKU | 9314777207908 |
| Model # | 20790 |
| Barcode # | 9314777207908 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.290m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.025m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997