Sesame Street Cookie Monster Teething Toy
Cookie Monster Activity Teether is perfect for keeping little ones entertained. Made from baby-safe embroidered fabric and features an on-the-go clip for easy take along. Includes 3 cookie teethers with different textures.
Features
- Includes on-the-go clip for easy take along
- Made from baby-safe embroidered fabric
- Features 3 cookie teethers
- Suitable from birth
Specifications
- Materials: Polyester
- Age Suitability: From Birth
- Dimensions (L x W x H): 19 x 7 x 16cm
#Toy #Collect #Play
(081787480124)
| SKU | 081787480124 |
| Model # | SS48012 |
| Barcode # | 081787480124 |
| Brand | Sesame Street |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997