Scents Of Nature Soy Candle 240 g - Kiwifruit & Tangerine by Tilley FG1256
$15.99
RRP $21.50
SAVE 26%
Only 3 left
Scents Of Nature Soy Candle
- Kiwifruit & Tangerine by Tilley
Made with premium vegetable based soy wax, carefully selected fragrances and a led free, cotton wick.
Specifications
- Made in Australia
- Size: 8cm x 8cm x 11cm
- Capacity: 240g
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267206047)
| SKU | 9317267206047 |
| Model # | FG1256 |
| Barcode # | 9317267206047 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.135m |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997