Scents Of Nature Reed Diffuser 150mL - Crisp Watermelon, Tilley FG1303
$29.99
In Stock
Scents Of Nature Reed Diffuser - Crisp Watermelon
Made with the highest quality ingredients and displayed in a glass bottle that will last up to six months.
To use, carefully remove the stopper and insert reeds. For best results, rotate the reeds once a week to enhance the ambient impact.
Specifications
- Made in Australia
- Size: 8cm x 8cm x 27cm
- Capacity: 150mL
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267206337)
| SKU | 9317267206337 |
| Model # | FG1303 |
| Barcode # | 9317267206337 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.265m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997