Scents of Nature Hand & Body Lotion 500 mL - Very Mixed Berry by Tilley FG1288
$13.95
Only 2 left
Scents of Nature Hand & Body Lotion
- Very Mixed Berry by Tilley
A light body lotion that leaves the skin with a delicious scent and silky feeling.
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267206719)
| SKU | 9317267206719 |
| Model # | FG1288 |
| Barcode # | 9317267206719 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997