Scents of Nature by Tilley 170 g Vegetable Soap Bar & 75 mL Hand Cream Gift Pack - Toasted Marshmallow FG1396
Scents of Nature by Tilley Vegetable Soap Bar, Hand Cream Gift Pack
- Toasted Marshmallow
Each gift set contains 1 x 75 mL Hand Cream and 1 x 170 g Soap.
Lather up with the delicious scent of sweet, velvety marshmallow and enjoy the cleansing and moisturising properties of our gentle vegetable oil-based soap. Then, show your hands some love with this hydrating hand cream, formulated with shea butter, cocoa butter and vitamin E to leave your hands feeling silky soft and moisturised, with the sweet, indulgent scent of marshmallows.
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267213670)
| SKU | 9317267213670 |
| Model # | FG1396 |
| Barcode # | 9317267213670 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997