Scents Of Nature Bath Fizz 150 g - Toasted Marshmallow by Tilley FG1297
$6.99
Only 2 left
Scents Of Nature Bath Fizz
- Toasted Marshmallow by Tilley
Enjoy some bath time fizz, with your favourite Scents of Nature aromas. Simply unwrap your fizz and drop into a warm bath and watch as the effervescence of colour and scent take over.
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267206832)
| SKU | 9317267206832 |
| Model # | FG1297 |
| Barcode # | 9317267206832 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.060m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997