Scents Of Nature Anti-bacterial Hand Spray by Tilley
For those with sensitive skin or who prefer not to use alcohol based products, this product contains benzalkonium chloride and is a safe, simple and effective way to sanitiser and protect hands without the need for soap or water.
Specifications
- Made in Australia
- Size: 4cm x 4cm x 15cm
- Capacity: 120mL
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267213243)
| SKU | 9317267213243 |
| Model # | FG1333 |
| Barcode # | 9317267213243 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.050m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997