Scents Of Nature Anti-bacterial Hand Gel 200mL by Tilley FG1334
$4.99
RRP $7.99
SAVE 38%
In Stock
Scents Of Nature Anti-bacterial Hand Gel by Tilley
Made with 70% alcohol and antibacterial properties, this product is one of the most effective ways to kill germs and viruses from your hands without water.
Specifications
- Made in Australia
- Size: 4cm x 4cm x 15cm
- Capacity: 200mL
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267213250)
| SKU | 9317267213250 |
| Model # | FG1334 |
| Barcode # | 9317267213250 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.040m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997