Scented Candle Jewelled Fabulous 70 Happy Birthday, Gibson Gifts 20851
$24.99
RRP $27.95
SAVE 11%
Only 1 left
Gibson Gifts Jewelled Scented Candle
Gibson Gifts' Jewelled Collection offers a wide collection of beautiful gifts that are perfectly suited to Marriages, Anniversaries, and more. This cute scented candle makes a great home decor and the perfect gift for that Special Her.
- Box Dimensions: 9 x 9 x 11cm
- Print: Fabulous 70 Happy Birthday
- Fragrance: Pomegranate Noir
Home fragrance. Home decor. Gift idea.
(9314777208516)
| SKU | 9314777208516 |
| Model # | 20851 |
| Barcode # | 9314777208516 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997