SAY WHAT Cooler Bag Football Season Small Green JAS-AF122939
SAY WHAT SMALL COOLER BAG: FOOTBALL SEASON (GREEN) FROM JASNOR
High quality and durable, this khaki green Man Stuff cooler bag from SAY WHAT? packs a punch with its dry humour and biting wit. Add an ice brick to keep your lunch or drinks cold for hours.
Features
- Caption reads: 'Honey, Do You Have Anything To Say Before Football Season Starts?'
- Great for home or travel, add an icebrick for additional insulation.
- Ideal gift for a man on the go, can be taken to the office, footy, beach, picnic or man cave.
Specifications
- Made from durable insulated polyester.
- Product measures 21cm x 16cm x 13cm with a 6-can capacity.
#SAY WHAT #travel #gift #accessories
(672649229397)
| SKU | 672649229397 |
| Model # | AF122939 |
| Barcode # | 672649229397 |
| Brand | SAY WHAT |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.185m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.025m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997