Sansai Mini Portable Bluetooth Speaker Black, EJF BT155E
Sansai Mini Portable Bluetooth Speaker
This Mini Portable Bluetooth Speaker packs a punch! Designed for music lovers on the move, it also features a built-in mic for hands-free calling.
Features
- Pair with a bluetooth-compatible phone to play your music wirelessly, or stream from your favourite app
- Built-in mic allows you to transform the BT-155E into a speakerphone for hands-free calling
- Built-in controls are tactile, rubberised buttons that let you manually control the speaker
Specifications
- Version: 4.2
- Capacity: 1200mah
- Rated Power: 3W
- Material: ABS, Metal
- Size: 81*60*58mm
- Transmission Distance: 10m
- Play-time: 4-5 hours
- Other Functions: BT/Subwoofer/TF/AUX-IN
#Sansai #travel #gift #accessories #mobile #cable #adaptor
(9324747011008)
| SKU | 9324747011008 |
| Model # | BT155E |
| Barcode # | 9324747011008 |
| Brand | Sansai |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997