Sage & Cooper Hazel Ribbed Coupe Glasses (Set of 2)
Bring a sophisticated and vintage vibe to your next hosting occasion. The perfect pair for your expresso martini or your favourite cocktail.
Features
- 280mL capacity
- Set of 2 glasses
- Clear ribbed glass
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(900000001017)
| SKU | 900000001017 |
| Model # | G101 |
| Barcode # | 900000001017 |
| Brand | Sage & Cooper |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997