Royal Doulton Scented Soy Candle Signature 450g Blush Magnolia & Musk FGRDS002
$31.99
RRP $69.95
SAVE 54%
In Stock
Royal Doulton Signature 450g Scented Soy Candle
Blush Magnolia & Musk
A soft stylish pink set against a timeless white base, where a blooming heart of lemon-scented magnolia and buttery ylang ylang mingle with a refined woody base of sandalwood and musk.
Fragrance Notes
- Top: Lemon, Clove, Cotton
- Mid: Magnolia, Ylang Ylang, Patchouli
- Base: Musk, Sandalwood, Vanilla
Designed for modern living. Made in Australia.
Home fragrance. Home decor. Gift idea.
(9317267215810)
| SKU | 9317267215810 |
| Model # | FGRDS002 |
| Barcode # | 9317267215810 |
| Brand | Royal Doulton |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997