Royal Doulton Reed Diffuser 200mL Signature Blush Magnolia & Musk FGRDS102
$34.95
RRP $59.95
SAVE 42%
Only 1 left
Royal Doulton Signature Reed Diffuser
Blush Magnolia & Musk
A soft stylish pink set against a timeless white base, where a blooming heart of lemon-scented magnolia and buttery ylang ylang mingle with a refined woody base of sandalwood and musk. Designed for modern living.
Fragrance Notes
- Top: Lemon, Clove, Cotton
- Mid: Magnolia, Ylang Ylang, Patchouli
- Base: Musk, Sandalwood, Vanilla
Specifications
- Capacity: 200mL
- Made in Australia
#Fragrance #Gift #Home Decor
(9317267215858)
| SKU | 9317267215858 |
| Model # | FGRDS102 |
| Barcode # | 9317267215858 |
| Brand | Royal Doulton |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997