Roman Wall Cross Baptism/Christening Shell & Lamb 18cm #19730
$15.95
RRP $38.99
SAVE 59%
Only 3 left
Roman Wall Cross Baptism/Christening Shell & Lamb 18cm #19730
Perfect for Baptism.
Material: Lead-Free Zinc Alloy
- Dimensions: H18cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(089945620313)
| SKU | 089945620313 |
| Model # | 19730 |
| Barcode # | 089945620313 |
| Brand | Roman |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997