Roman Jewellery First Communion Bracelet - Gold Cross 26281
$11.95
RRP $25.99
SAVE 54%
SOLD OUT
Roman Giftware First Communion Bracelet
Available in 6 styles.
- Material: Glass SP Metal
- Dimensions: 0.7cm H x 1.3cm W 14cm L
"
(089945287547_GoldCross)
| SKU | 089945287547_GoldCross |
| Model # | 26281 |
| Barcode # | 089945287547 |
| Brand | Roman |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.140m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997