Roman Child/Baby Pink Cradle Medal Boxed #43084
$15.95
RRP $21.99
SAVE 27%
Only 1 left
Roman Child/Baby Pink Cradle Medal Boxed #43084
Cradle Medal for Baby, packaged in gift box.
Material: Plastic, Metal
- Dimensions: 10.8cm Diameter
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(089945430844)
| SKU | 089945430844 |
| Model # | 43084 |
| Barcode # | 089945430844 |
| Brand | Roman |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.108m |
| Assembled Height | 0.108m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997