Rollie Pollie Plush Max The Monkey, Baby Plush Gifts
$23.95
RRP $29.99
SAVE 20%
SOLD OUT
Rollie Pollie Animals Max The Monkey
Rollie Pollie range of baby plush gifts is hand-crafted using quality natural materials.
Dimensions: 11x10x21cm
#toy #gift #kids #plush #baby
(9314777542702)
| SKU | 9314777542702 |
| Model # | 54270 |
| Barcode # | 9314777542702 |
| Brand | Rollie Pollie |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997