Rexel ID Mini Retractable Keyholders Blue (Hangsell) 9800901
$2.95
RRP $8.99
SAVE 67%
In Stock
Rexel ID Mini Retractable Keyholders Blue
Product Features
- Handy clip on back attaches easily to your clothing.
- Retractable nylon cord effortlessly pulls the keys towards you, without removing the key reel
- Cord extends up to 83Cm, with a 22mm key ring
#Gift #Fashion #Accessories
(9312311202587)
| SKU | 9312311202587 |
| Model # | 9800901 |
| Barcode # | 9312311202587 |
| Brand | Rexel |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997