Reed Diffuser Dried Flower Rose 60mL by Urban Products UH149137
Dried Rose Flower Rose Diffuser Natural by Urban Products
A dried rose flower diffuser is a natural and beautiful way to add a subtle scent to any room. This diffuser is made from a dried rose flower, which is placed in a container with a few drops of essential oil. The essential oil is then heated, releasing a gentle and calming scent into the air. The scent of the rose flower is known to be calming and soothing, making it perfect for creating a relaxing atmosphere in any room. The diffuser is also a great way to add a touch of natural beauty to any space. The dried rose flower diffuser is easy to use and maintain, and it can last for months with proper care. It
(9345274167525)
| SKU | 9345274167525 |
| Model # | UH149137 |
| Barcode # | 9345274167525 |
| Brand | Urban products |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.060m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997