RAZ Hanging Ornament City of Lights Jewelled Tassel 20cm 4113507
$10.95
RRP $15.99
SAVE 32%
Only 1 left
RAZ Hanging Ornament City of Lights Jewelled Tassel 20cm 4113507
Material: Metal
- Dimensions: 20cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(048893205393)
| SKU | 048893205393 |
| Model # | 4113507 |
| Barcode # | 048893205393 |
| Brand | RAZ |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997