Quill Cartridge Paper Sketch Pad A2 50 Sheets
Features: 50 sheets Acid free 110gsm cartridge White pages Heavyweight backing Reinforced padding
#School #Office #Stationery
(9310703002111)
| SKU | 9310703002111 |
| Model # | 32675 |
| Barcode # | 9310703002111 |
| Brand | Quill |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.450m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997