Queens By Churchill Royale Mug 200mL Aquarelle Butterfly & Bee (Set of 6), Whitehill AQRL00271/6
$66.99
RRP $136.99
SAVE 51%
Only 1 left
Queens By Churchill Aquarelle Butterfly & Bee Royale Mugs
Butterfly Watch, Bee Watch
Based on the beautiful and classic simplicity of watercolour painting, this range shows off the style through charming designs, for a refreshing touch all year round.
Specifications
- Material: Fine Bone China
- Volume: 200mL
- Dimensions: 7.5cm W x 8.5cm H x 10.5cm D
Features
- Set of 6 mugs
- Includes 2 designs: Butterfly Watch, Bee Watch
- Each presented in individual gift boxes
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(5011109360280)
| SKU | 5011109360280 |
| Model # | AQRL00271/6 |
| Barcode # | 5011109360280 |
| Brand | Queens By Churchill |
| Assembled Length | 0.105m |
| Assembled Height | 0.085m |
| Assembled Width | 0.075m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997