Queens By Churchill Mug 200mL Aquarelle Birds (Set of 6) Whitehill AQRL10121/6
$66.99
RRP $136.99
SAVE 51%
SOLD OUT
Queens By Churchill Royale Mugs 6-Pack Aquarelle Birds
These mugs blend traditional English design with modern functionality, making them a cherished addition to any tea or coffee collection.
Details
- Material: Fine Bone China
- Volume: 200mL
- Dimensions: 7.5cm W x 8.5cm H x 10.5cm D
- Presentation: Branded individual gift boxes
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(5011109363632)
| SKU | 5011109363632 |
| Model # | AQRL10121/6 |
| Barcode # | 5011109363632 |
| Brand | Queens By Churchill |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997