Premium Gift Set Glass Stein, Coaster & Bottle Opener 50 Happy Birthday, Landmark BG0124
$24.99
RRP $34.99
SAVE 29%
In Stock
50 Happy Birthday Premium Gift Set
Glass Stein, Coaster & Bottle Opener
Give the perfect gift to the hero in your life. This gift includes a stein which is crafted from heavy duty quality glass, a coaster and a bottle opener. All perfect for the man cave, bar or if you just want to add some fun to celebrate the special day.
Includes
- 1 x 490mL Glass Beer Stein
- 1 x 18cm Coaster
- 1 x Bottle Opener
#Kitchen #Drink #Gift #Home Decor #Bar #Party
(9320383615730)
| SKU | 9320383615730 |
| Model # | BG0124 |
| Barcode # | 9320383615730 |
| Brand | Landmark |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997