Premium Gift Set Glass Stein, Coaster & Bottle Opener Beer Fishy Fishy, Landmark BG0106
$24.99
RRP $34.99
SAVE 29%
In Stock
Beer Fishy Fishy Premium Gift Set
Glass Stein, Coaster & Bottle Opener
Give the gift of laughter with this premium quality beer stein set. This gift includes a stein which is crafted from heavy duty quality glass, a coaster and a bottle opener. All perfect for the man cave, bar or if you just want to add some fun to your everyday occasion.
Includes
- 1 x 490mL Glass Beer Stein
- 1 x 18cm Coaster
- 1 x Bottle Opener
#Kitchen #Drink #Gift #Home Decor #Bar #Party
(9320383619127)
| SKU | 9320383619127 |
| Model # | BG0106 |
| Barcode # | 9320383619127 |
| Brand | Landmark |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997