Polesie Pretend Play Set Milena Vanity Mini-Set, GNS 83172
$43.99
RRP $44.99
SAVE 2%
Only 1 left
Polesie Milena Vanity Set
The Polesie Milena Vanity Set will appeal to any little fashionista. This mini beauty salon set will help to diversify the child's role-playing games and help them develop artistic taste, accuracy and imagination.
Features
- This 10-piece set includes a dressing table with a mirror, a hairdryer, 2 combs, a necklace, Imitation of powder, eyeshadow and lipstick, a perfume bottle and a bottle
- Made of durable safe plastic
#toy #gift #kids
(4810344058805)
| SKU | 4810344058805 |
| Model # | 83172 |
| Barcode # | 4810344058805 |
| Brand | Polesie |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997