Pocket Promise Keepsake Ornament 5cm Guardian Angel PPB304
Pocket Promise Guardian Angel Keepsake Ornament
Pocket Promises, a best-selling inspirational gift is a pocket-sized keepsake. Each Pocket Promise is thoughtfully designed to include a hand-painted ornament and a heartfelt message card, all nestled within a matching carved box. Crafted and painted by hand, these charming keepsakes are perfect for adding a personal touch to any moment. The timber box features intricate carved detailing and easy-close magnets, ensuring your keepsake is securely stored.
Features
- Hand-painted design
- Ornament made from high quality resin material
- Includes a meaningful message card
- Easy-close magnets built into box
- Timber box features hand-carved detailing
Specifications
- Box Size: 6 x 6 x 4.5cm
- Material: Resin, Timber
#Collect #Display #Gift #Home D
(9332519147664)
| SKU | 9332519147664 |
| Model # | PPB304 |
| Barcode # | 9332519147664 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997