PNC Teapot 1L Red Breasted Robin Fine Bone China CW1504
$22.95
RRP $39.95
SAVE 43%
Only 1 left
Red Breasted Robin Teapot
This beautiful, quality fine bone china tableware is a great home decor and perfect as a gift.
Specifications
- Capacity: 1L
- Includes: 1 x Teapot
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9342816091454)
| SKU | 9342816091454 |
| Model # | CW1504 |
| Barcode # | 9342816091454 |
| Brand | PNC |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.011232000m3 |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997