PNC Cups & Saucers Set 250mL Red Breasted Robin 4-Piece Fine Bone China CW1503
$23.99
RRP $39.95
SAVE 40%
Only 1 left
Red Breasted Robin Cups & Saucers Set
This beautiful, quality fine bone china tableware is a great home decor and perfect as a gift.
Specifications
- Includes: 2 x 250mL Cups and 2 x Saucers
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9342816091447)
| SKU | 9342816091447 |
| Model # | CW1503 |
| Barcode # | 9342816091447 |
| Brand | PNC |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.011232000m3 |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.240m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997