Kreepy Katz Plush In Carrier LARGE 30cm Fungus (Series 1) JAS-KK1203
Kreepy Katz Plush In Carrier with Vaccine Card
Straight off the success of Deddy Bears, we are delighted to introduce Kreepy Katz, with six frightening felines to collect, including: Frankenkitty, Fungus, Kandy, Katty & Kitty, McScratcherson and Oscuro. Each Kreepy Kat comes with their own Vaccine Card! Collectors will be itching and scratching to get their hands on this latest collectible, kreepy-kute craze!
Features
- A 30cm super soft cat head plush with embroidered details & curly tail
- Presented in a cardboard branded cat carrier with handle
- Vaccine card with unique character information
Supplied by Jasnor Australia
#toy #gift #kids #plush
(5391540231661)
| SKU | 5391540231661 |
| Model # | KK1203 |
| Barcode # | 5391540231661 |
| Brand | Kreepy Katz |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.010920000m3 |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.281m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997