Deddy Bears Plush in Body Bag LARGE 30cm FRANKENBEAR (Series 2) JAS-DB211
Deddy Bear Series 2 Plush In Body Bag with Autopsy Report
Get ready to scream with delight with our NEW Deddy Bears Series 2 collection! It doesn't have to be Halloween to get one, Deddy Bears are impulsive, fun, super scary and DEAD CUTE! Teddy Bear Lovers will have to add this to their collection. Available in 6 designs: Frostbite, Frankenbear, Two-Fur, Zombat, Muertobear and Dolli.
Features
- A 30cm super soft plush
- White zipped body bag
- Autopsy report with unique character information
Supplied by Jasnor Australia
#toy #gift #kids #plush
(5391540231180)
| SKU | 5391540231180 |
| Model # | DB211 |
| Barcode # | 5391540231180 |
| Brand | Deddy Bears |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.281m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997