Platt Aluminium Two Tier Plate Black/Silver, Great Gift & Home Decor
$16.95
RRP $79.99
SAVE 79%
Only 1 left
Platt Aluminium Two Tier Plate Black/Silver
Serve your snacks and bites in style with this two-tiered stand. Dimensions: W25 x D25 x H33cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9320348335604)
| SKU | 9320348335604 |
| Model # | VKPTDO |
| Barcode # | 9320348335604 |
| Brand | Swing |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.329m |
| Assembled Width | 0.250m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997