Photo Frame Romie Natural 4x6 by Urban Products UH144361
$14.95
RRP $33.99
SAVE 56%
Only 2 left
Romie Frame Natural 4x6 by Urban Products
Made of natural materials, this photo frame is perfect for displaying your favourite photo in a stylish and eco-friendly way.
Specifications
- Colour: Natural
- Material: MDF
- Dimensions: L20 x W2 x H25cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9345274138990)
| SKU | 9345274138990 |
| Model # | UH144361 |
| Barcode # | 9345274138990 |
| Brand | Urban products |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997