Photo Frame Jewelled Happy Birthday, Gibson Gifts 20862
$12.95
RRP $24.95
SAVE 48%
SOLD OUT
Gibson Gifts Jewelled Photo Frame
Gibson Gifts' Jewelled Collection offers a wide collection of beautiful gifts that are perfectly suited to Marriages, Anniversaries, and more. This fine photo frame makes a great home decor and a perfect gift for that Special Her.
Specifications
- Frame Dimensions: 24.2 x 1.8 x 17.5cm
- Fits: 15 x 10cm (6 x 4") photo
- Print: Happy Birthday
"
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777208622)
| SKU | 9314777208622 |
| Model # | 20862 |
| Barcode # | 9314777208622 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997