Photo Frame Disney Dumbo 4x6 You Make Me Smile, Disney 100 Gift Idea, JAS-WDI288
Dumbo: Frame 'You Make Me Smile'
Giggle along with Dumbo while you reflect back on a special moment with your newborn. Written in gold lettering, 'You make me smile' is a sweet sentiment that all parents share. Display a portrait of your newborn in this Dumbo themed photo frame and enjoy sharing the moment with your family and friends.
Suitable for 4 x 6 photo.
Presented in a branded gift box.
Specifications
- Material: MDF
- Dimensions (H x W x L): 18.5 x 1 x 18.5cm
Supplied by Jasnor Australia.
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(5017224659261)
| SKU | 5017224659261 |
| Model # | WDI288 |
| Barcode # | 5017224659261 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.185m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997